44.197.113.64

Przedstawiamy krótki opis programu, który kierowany jest do wszystkich członków NSZZ "Solidarność".

PEŁNY WYKAZ PUNKTÓW RABATOWYCH W POLSCE - klikni tutaj

Ideę tego programu jest przedstawienie członkom naszego związku ciekawej oferty, która ma na celu obniżenie kosztów życia codziennego. Każdy kto jest naszym członkiem będzie mógł z tej oferty skorzystać.

Bardzo często jest tak że budżety rodzinne są bardzo napięte i szukamy możliwości aby taniej zrobić zakupy.

Przeważnie korzystamy z różnych promocji, które s? proponowane przez sklepy. Stałe analizowanie cen jest uciążliwe i w wielu przypadkach nie ma na to czasu, dlatego pomyśleliśmy aby pomóc w tym naszym członkom, poprzez wynegocjowanie stałych rabatów na różnego rodzaju zakupy towarów i usług.

Program ten pozytywnie został odebrany przez komisje, z którymi były prowadzone wstępne rozmowy i w związku z tym rozpoczęliśmy jego realizację.

Ogólne zasady przystąpienia do programu "Grosik":

• Każda Komisja Zakładowa może przystąpić do programu podejmując stosowną uchwałę.
  • Karta "Grosik" będzie wydawana przez Dział Rozwoju Związku za pośrednictwem macierzystej Komisji Zakładowej.
  • Każdy członek związku mając kartę będzie mógł dokonywać tańszych zakupów w różnych placówkach handlowo-usługowych.
  • Wykaz placówek będzie umieszczany na naszej stronie internetowej.

• Poleć ten artykuł